SEPETİM

  • Toplam : {{sepetToplam() | number:2}} TL
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Erim ERGÜN Kimdir?

  • 23 Mayıs 2020

1972 Biga/Çanakkale doğumlu. İ.T.Ü. İşletme Mühendislik Fakültesinden mezun olduktan sonra yaklaşık 12 yıl özel sektörde satış, pazarlama ve kalite güvence konularında değişik pozisyonlarda çalıştı.

2000 Nisan’ında teşhisi konulan kan kanseri, onu tamamlayıcı tedavi yöntemleri olan Reiki, Kundalini Reiki, Deeksha, Ra-Sheeba, Reconnection, Biyoenerji, Klasik Yoga, Kundalini Yoga, Kriya Yoga, Raja Yoga, Vipassana Meditasyon, EFT, Taşlarla Terapi, Renklerle Terapi, Aura Okuma, Mikrokozmik Yörünge Meditasyonu, Tantrik Cinsellik, Gümüş Mor Alev, Ramtha Tezahür Tekniği, Acmos Terapi, Nefes Teknikleri vb. şifa ve enerji yöntemleriyle tanıştırdı.

Kendisini iyileştirme sürecinde geleneksel tıbbi tedavinin yanında bu yöntemlerin çok faydasını görünce tutkusu haline gelen Kişisel Değişim ve Gelişim konularında çok sayıda eğitim aldı.
2005 yılında almaya başladığı Koçluk Eğitimini, merkezi Amerika’da bulunan CTI’nın (Coaches Training İnstitute) Türkiye’deki temsilcisi Navitas kanalıyla 2007 yılında tamamladı. Toplam 15 günlük (120 saat) ve İleri Seviyeli Eğitim olan bu program Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) tarafından akredite olmuş dünyadaki sayılı Koçluk Eğitim Programları’ndandır.

2008 yılında profesyonel olarak Koçluk yapmak ve insanların değişimlerinde onlara destek olup, onlarla birlikte gelişmek ve değişmek adına Moda‘da kendine ait olan ‘Erim Yaşam Koçluğu Danışmanlık Merkezi’ni kurdu. Bu tarihten itibaren kendi geliştirdiği Erim Yaşam Koçluğu Sistemi ile danışanlarına son derece kapsamlı bir şekilde Rehberlik, Yaşam Koçluğu & Mentorluk hizmeti vermektedir.

Mart 2014 ayında başlattığı Ruhsal çalışma, Işık Yaşam & Işık Beden Çalışması, ERİM Yaşam Koçluğu Merkezinde devam etmektedir. Erim Ergün, bu çalışmalar esnasında gerçekleşen Öz Akışlarını derleyerek, ‘YAŞAMA UYANIŞ’  adı altında kitap haline getirmiştir.