SEPETİM

  • Toplam : {{sepetToplam() | number:2}} TL
Sepetinizde ürün bulunamadı...

ONLINE YAŞAMA UYANIŞ SEMİNERİ

  • 24 Mayıs 2020

SEMİNER TARİHİ NETLEŞTİĞİNDE AKTİF OLAN ÇALIŞMALAR BÖLÜMÜNDE PAYLAŞILACAKTIR

ONLINE YAŞAMA UYANIŞ SEMİNERİ  

Hepimizin bu yaşamda ailemizden, çevremizden, ilkokuldan itibaren otorite olarak kabul ettiğimiz öğretmenlerimizden edindiğimiz ve bilinçaltımıza bir tohum olarak ekilen inançlarımız vardır. Bu inançlar zamanla bizim hayatımızda yaşadığımız deneyimlerle de güçlenirken yeni inanç kalıpları da en derinlerimizde yer etmeye başlar.

Tüm bu inançlar muhakkak bir çok duygu ile de beslenir. Örneğin güvensizlik, değersizlik, yetersizlik ve kendine acıma duygusu en sık rastlananlardır. Yaşamımızda zamanında ifade edilmemiş ve özgürleşilmemiş duygular sonrasında bizim yaşamımızı yönetmeye ve buna uygun olay ve kişileri hayatımıza çekmeye sebep olur. Biz her defasında "niye bu benim başıma geliyor?" derken içimizdeki kurban bilinci daha da güçlenir ve içinden çıkılmaz bir hal alabilir.

Bu noktada tüm bu inanç ve duygulara sahip egosal benliklerimizi fark etmek onları bilinçaltımızdan bilince çıkarıp ışık tutmak, özgürleşmek elzemdir. Bilinçaltı düşüncelerimiz, bilince çıkmadıkça karşımıza kader olarak çıkar, der Carl Jung.

Bu çalışmamızın amacı bilinçaltımızdaki en sık rastladığımız ve bizi sınırlayan inanç, duygu ve egosal benlikleri ışık tutarak özgürleşmeye başlamak ve ayrılıktan bütünlüğe adım atmaktır. Bilinçaltı temizliği esnasında güçlü ATON Enerjisi devrede olacak ve katılımcılar bu enerjinin şifa gücünü deneyimleyecek. ATON ile birlikte ALTIN IŞIK enerjisinin yoğunluğunda güçleneceğiz.

Seminerimiz yoğun bilinçaltı Değişim & Dönüşüm uygulaması ile birlikte temel meditasyon ve farkındalığa yönelik bilgileri de içermektedir.


*Saat 19:30-22:30 arasında.

Erim ERGÜN
ATON Bilgi & Enerji ve Dengeleme Sitemi Kurucusu
Yaşam Koçu & Mentor

Süre: 3 saat.